Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství republiky žáků, juniorů a veteránů

V sobotu 1.4. 2017 jsem pořádaly již 4té MRČR žáků juniorů a veteránu.

Letos jsme měli želízka u žákyň. Obhájce titulu Lucka Mašková a Anna Zůštáková. Obě se dostaly až na medailové pozice. Lucka letos titul mistra ČR neobhájila. Skončila na 3 místě a Anička na krásném druhém místě.

Žák Mikuláš Koblih. Ten si zahrál vůbec první turnaj a hned na možném nejvyšším turnaji v republice. Musím napsat, že nezklamal a ve své těžké skupině získal 4 místo za jedno vítězství 3:1.

Ve veteránech již tradičně máme Radka Beneše. A právě dlouhodobě nemocného Jirku Gragoroviče. Radek se zhostil reprezentace našeho klubu ve velkém stylu. Sice se mu nepovedlo postoupit do KO pavouka, ale bojoval statečně.

Později dodám foto s této akce. Všem našim reprezentantům děkuji za příkladnou reprezentaci našeho klubu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář