Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nebahovy

article preview

logo

Dobrý den,

Pavol Sýkora zadal na webu Unie šipkových organizací následující zápis z ligového utkání:
 
3. Jihočeská liga E

 

Zápis z ligového utkání
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo
5. Ne 3.11.2019 Joker team Nebahovy 12 : 6 ŠK Šneci Bělčice Nebahovská Hospoda
16:00 Kurz Pavel 26 : 16 Mašek Pavel

 

Soupisky družstev
Pozice Domácí   95+ 133+ 170+ 4.kolo 3.kolo 2.kolo
D1 Kurz Jiří   6   2      
D2 Mrázek Zdeněk   6          
D3 Kurz Pavel   2          
D4 Kocourek Milan   3          
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 4.kolo 3.kolo 2.kolo
D5 Kurz Josef              
D6 Sýkora Pavol D4 3          
 
Pozice Hosté   95+ 133+ 170+ 4.kolo 3.kolo 2.kolo
H1 Zelenka Pavel   5          
H2 Mašek Vladimír   3          
H3 Krstev Petr   6 1 1 1    
H4 Havlena Martin   4 1        
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 4.kolo 3.kolo 2.kolo
H5 Mašek Pavel H1 2 1        

 

Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Kurz Jiří H3: Krstev Petr 2:0 1:0
2 Single D2: Mrázek Zdeněk H4: Havlena Martin 2:0 2:0
3 Single D3: Kurz Pavel H1: Zelenka Pavel 2:1 3:0
4 Single D4: Kocourek Milan H2: Mašek Vladimír 2:0 4:0
5 Single D1: Kurz Jiří H4: Havlena Martin 2:0 5:0
6 Single D2: Mrázek Zdeněk H3: Krstev Petr 1:2 5:1
7 Single D3: Kurz Pavel H2: Mašek Vladimír 2:0 6:1
8 Single D4: Kocourek Milan H1: Zelenka Pavel 0:2 6:2
9 Double D1: Kurz Jiří
D4: Kocourek Milan
H1: Zelenka Pavel
H5: Mašek Pavel
2:1 7:2
D2: Mrázek Zdeněk
D3: Kurz Pavel
H3: Krstev Petr
H4: Havlena Martin
10 Cricket D1: Kurz Jiří
D2: Mrázek Zdeněk
H3: Krstev Petr
H5: Mašek Pavel
2:1 8:2
D3: Kurz Pavel
D4: Kocourek Milan
H1: Zelenka Pavel
H4: Havlena Martin
11 Single D1: Kurz Jiří H2: Mašek Vladimír 2:0 9:2
12 Single D2: Mrázek Zdeněk H1: Zelenka Pavel 2:1 10:2
13 Single D3: Kurz Pavel H4: Havlena Martin 2:0 11:2
14 Single D6: Sýkora Pavol H3: Krstev Petr 0:2 11:3
15 Single D1: Kurz Jiří H5: Mašek Pavel 2:0 12:3
16 Single D2: Mrázek Zdeněk H2: Mašek Vladimír 0:2 12:4
17 Single D3: Kurz Pavel H3: Krstev Petr 1:2 12:5
18 Single D6: Sýkora Pavol H4: Havlena Martin 0:2 12:6