Jdi na obsah Jdi na menu
 


1 steelová liga 2007/2008 začátky

Výsledky prvního kola 10.2.2008
První tři kola ligy jsme odehráli v herně v Bílsku. Byli jsme jako domácí a hráli jsme s týmem Laser ČB z Českých Budějovic. Zápas dopadl 17:1 v náš neprospěch, se skórem 35:5 na legy.Jediný bod zaznamenala dvojice K.Wilk a P.Mašek. (to bylo slávy... :-))

 

Druhé kolo jsme hráli jako hosti proti týmu DC Bizoni Praha. Za Bizony dorazil i mistr republiky David Miklas,který předvedl výkon hodný svému titulu.Prohráli jsme 17:1, se skórem 35:7, kdy jediný bod uhrál Karel Wilk (málo :-)).

 

Třetí kolo jsme odehráli jako domácí proti týmu Classic Bílsko, za které hraje Andrej Lányi a "zpívající tenor" Dušan Svoboda :-).Překvapivě jsme opět prohráli 17:1,se skórem 35:8 pro hosty. Jediným náš bod zajistil nejstarší hráč (možná celé ligy) Jiří Gregorovič st..

 

Do čtvrtého kola proti domácím Bizoňatům jsme nastoupili s velkým odhodláním zvítězit. V prvních osmi zápasech se povedlo uhrát dva skvělé legy a to K.Wilkovi a P.Maškovi. K první dvouhře nastoupili P.Mašek a J.Gregorovič kdy dvěma hody za 180 a několika hody 100+ soupeře rozhodili natolik až senzačně vyhráli :-). Další bod se zrodil v jednotlivcích kdy se Pavel nečekaně utrhl a po dramatickém zápase zvítězil (taky mu to trvalo... :-))

 

Po senzačním zápase s Bizoňaty jsme se rozhodli porazit další tým. Měli to odnést Šviháci Fans Strakonice (opět to nevyšlo...). Tento zápas se odehrál v duchu promarněných šancí našich hráčů při zavírání (O.Wilk, P.Mašek...). Jediní hráči kteří něco uhráli byli Karel Wilk (2x, zaplať pánbůh) a Jiří Gregorovič st. (1x s o to větší radostí).Proto zápas dopadl 15:3 pro Šviháky, se skórem 30:11. Opět zlepšení, sláva.

Takže jsme prohráli nečekaně 16:2 se skórem 34:7

 

Tímto zápasem se otevřela druhá polovina ligy. Hráli jsme opět proti Laseru ČB. Do druhé půle jsme nastoupili s ještě větším odhodláním uhrát co nejlepší výsledky a proto jediný uhraný bod konečně získal náš nepřekonatelný kapitán Oldřich Wilk! (srdečně blahopřejeme :-))

Laser ČB vyhrál 17:1 a 34:7 na legy.

 

Sedmé ligové utkání nezačalo pro nás špatně, když Karel Wilk porazil Mistra republiky Davida Miklase 2:1. V dalším zápase porazil Pavel Mašek Jiřího Trčku 2:1. Nevypadalo to pro začátek vůbec špatně. V dalším zápase porazil Karel Wilk Jirku Trčku opět 2:1, ale tímto jsme vyčerpali veškeré své síly. Nevadí,osmé kolo rozhodne :-)

Bizoni zvítězili 15:3 a 33:13 na legy...

 

Soupeř z Bílska se nedostavil a proto Šneci slavili historické první body v lize... :-) Historie se neptá, jakým způsobem jsme vyhráli, ač nás to mrzí, ale body jsou body...Pevně doufáme, že naše šipkařské umění předvedeme příště v lítém boji s týmem, který se nás nezalekne...

ŠK Šneci vs. Classic Bílsko 18:0

 

Po nečekaném kontumačním vítězství nad Classicem jsme nastoupili s velkým odhodláním potvrdit naší formu proti Bizoňatům... Bohužel, jediný hráč Jiří Gregorovič, ač nejstarší z klubu zvládl zabodovat proti Davidu Kordovi a vzít pro Šneky jediný bod z tohoto utkání.

Bizoňata zvítězila nad Šneky 17:1 se skórem 34:4

 

10 a poslední kolo ligy ročník 2008/2009

Takovýto zápasy,pokud by se hrály od začátku, tak mohla výsledková tabulka vypadat úplně jinak... Šneci se konečně otrkali v lize a začali ukazovat co dovedou. Svůj den měl hlavně Pavel Mašek, který nakonec získal tři ze čtyř bodů v utkání. Čtvrtý bod uhrál "dědeček" Jiří Gregorovič... :-) Bohužel to na historicky plnocené vítězství nestačilo. ( stařešinové vyrážejí do boje :-D )

Šviháci porazili nečekaně Šneky 14:4 a 31:16 na legy.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář