turnaj a oslava narozenin 50/36 2010

18. 1. 2017

V sobotu 11.12.2010 se konal Vánoční regionál ve steelových šipkách. Do herny Bělčických šneků si našlo cestu celkem 31hráčů.

Jak už je zvykem,začal se jako první hrát turnaj dvojic. Ke hře se přihlásilo 13 dvojic. Které se rozdělily do skupin hraných na dva vítězné legy. Vždy první dvě dvojice si zajistily postup do KO pavouka hraneho na tři vítězné legy.

Nakonec se do finále probojovali dvojice Hoffmann-Kocourek a Gregorovič st.-Mašek P.. Z nichž právě první jmenovaná dvojice,byla nakonec štastnější když ve finále zvítězila a vyhrála tak turnaj dvojic.

Jak to tedy dopadlo:

1 . místo Hoffmann-Kocourek
2. místo Gregorovič st.-Mašek P.
3. místo Kolda-Pelikán a Vaníček - Bartoš
5. místo Toufar- Mašek,Vestfál-Vestfálová,Fejtl-Zelenka,Schober-Kristin
9. místo Filausová-Rojík,Švarcová-Dvořáková,Gregorovič ml.- Gregorovičová,Žalud-Klepsa
13. místo Wilk-Komanová

Na turnaj jednotlivců se přihlásilo celkem 31 hráčů.Skupiny se hrály opět na dva vítězné legy,s dvěmi postupovými příčkami do KO pavouka. Ten se pak hrál na tři,čtyři a pět vítězné legy.

Nejvíce 180 naházel s celkového počtu 18 David Miklas-6x . Nejvyšší zavření bylo 105 od Aleše Kocourka. Za nejúspěšnější ženu turnaje byla vyhlášena Lucie Gregorovičová. Oblíbenou specialitu Bělčické herny,neposedný terč,vyhrála s hodem 61 Alena Vestfálová.

Výsledky jednotlivců:

1 . místo David Miklas
2. místo Martin Hoffmann
3. místo Jiří Gregorovič st., Alfred Schober
5. místo Pavel Mašek , Roman Bartoš , Jiří Pajer , Aleš Kocourek
9. místo Jan Toufar, Pavel Zelenka , Dominik Mašek, Ondřej Fejtl,Petr Kolda,Jiří Gregorovič ml.,Lucie Gregorovičová, Luděk Kristin
17. místo Pavel Vestfál , Květa Dvořáková , Marcela Melicharová , Marcela Filausová, Ondřej Klepsa, Ondřej Vaníček, Martin Pelikán,Šárka Švarcová
25. místo Lukáš Rojík , Alena Vestfálová,Miroslava Komanová,Jaroslav Vítovec,Václav Šimáček,Jiří Žalud,Oldřich Wilk

Poslední turnaj v herně Bělčických šneků se skutečně podařil. Nutno také zmínit že dva členové klubu Šk Šneci Bělčice,Jiří Gregorovič st. a Pavel Mašek,oslavili na turnaji své narozeniny.
Na konec turnaje přišlo všemi očekávané losování o víkendový pobyt v penzionu U Beranů v Železné Rudě. Štěstí se nakonec usmálo na Jirku Gregoroviče staršího.