rok 2010 družstva

Družstva u nás

Tuto sobotu náš klub pořádal Turnaj družstev. Byla to super generálka na chystanou 1.ligu, která se rozběhne na podzim.

Na turnaj si našlo cestu celkem 4 družstva.

První družstvo pod vedením kapitána Petra Koldy Terryho máma s Příbrami hrálo v tomto složení. Havel Marek, Vaníček Ondra, Pelikán Martin a Praisler Jan.

Druhé družstvo Blatná vedl kapitán Fejtl Ondřej a ten si přivedl sebou tito hráče. Zelenka Pavel, Mašek Dominik, Tomek Tomáš a Toufar Jan.

Třetí družstvo Sebranka pod vedením matadora a kapitánem s velkou zkušeností Oldou Wilkem , bylo složeno převážně s nováčků.Hrály tito hráči Pavelka Radek, Vestfál Pavel a Rojík Lukáš.

Poslední družstvo Snaipr pod kapitánem Pavlem Maškem hrály Jirka Gregorovič, Šedivý Josef a Bartoš Roman

Hrála se klasická liga do získaného 10 bodu. Dramatičnost zápasu byla neuvěřitelná. Nováčkové s týmu Sebranka trápila ostatní.O velký obrat se postaraly kluci s Blatné, kteří otočily zápas 7:2 na 8:10 a tak porazily Terryho mámu. Byla to dobrá příprava na ligu.

Jak to dopadlo:

1.místo Snaipr 3 vítězství 68:23 legy 30:9 body

2.místo Blatná 2 vítězství 45:30 legy 21:20 body

3.místo Terryho máma 1 vítězství 54:57 legy 24:23 body

4.místo Sebranka 0 vítězství 27:65 legy 7:30 body

Další turnaj se možná bude konat po dohodě 17.7.2010.