1 steelová liga 2010

18. 1. 2017

25.9 2010 byla na losována 1. liga Jihočeská divize.
Do 1. ligy se přihlásilo celkem 5 družstev. Největším favoritem je tým Bizonů složený s hráčů české šipkařské špičky. Klub ŠK Šneci Bělčice posílá do 1. ligy 4 družstva co je maximum co jeden klub může do ligy pod svojí hlavičkou přihlásit.
Za ŠK Šneky nastoupí družstva : Snajpr Bělčice, Terryho máma, Šneci Bělčice a Steel Bělčice

Trochu si všechny družstva představíme:

Bizoni
Kapitánem týmu je David Miklas. Spoluhráči jsou Petr Touš( mistr republiky), Luděk Kristin (vítěz super poháru v softech) a Jiří Pajer.

Snajpr Bělčice
Kapitánem týmu je Pavel Mašek. Spoluhráči jsou Jiří Gregorovič(mistr republiky veteránů), Josef Šedivý(vicemistr republiky veteránů) a Roman Bartoš.

Terryho máma
Tento tým je složený výhradně s hráčů s Příbrami. Kapitánem družstva je Petr Kolda. Spoluhráči jsou ve složení Marek Havel, Ondřej Vaníček a Martin Pelikán.

Šneci Bělčice
Mladé družstvo. Tento tým je složen s hráčů co mají zkušenost s 1.ligou a doplněn o hráče co budou hrát v lize poprvé. Kapitánem je Ondřej Fejtl. Spoluhráči jsou Pavel Zelenka, Ladislav Hořejš, Dominik Mašek , Miroslav Vazač a Miroslava Komanová.

Steel Bělčice
Tento tým je složen s nováčků , kteří nemají s 1. ligou žádné zkušenosti. Kapitánem je Jan Toufar. Spoluhráči jsou Lukáš Rojík, Radek Pavelka, Pavel Vestfál, Alena Vestfálová a Jiří Kolář.

Celá 1. liga se hraje systémem každý s každým doma venku a to turnajovým způsobem.Znamená to tedy že se bude hrát pět sobot od října do května. V každém hracím dnu se odehrají celkem 2 kola. První hracím dnem je sobota 9.10.2010. Začátek každého hracího dne je v 13 hod a druhý zápas začíná v 16 hod.

Rozlosování 1.ligy Jihočeské divize

1.kolo 9.10.2010